FESTIWAL PIZZY 9-11.02.2024

Zapraszamy na niezapomniany Weekend Festiwalu Pizzy w Restauracji Na Cyplu! 🍕✨
 
Przygotujcie się na wyjątkową ucztę, podczas której za jedynie 49 zł (dorośli) i 29 zł (dzieci) będziecie mogli delektować się nieograniczoną ilością pizzy. Nasze menu zostanie wzbogacone o ulubione smaki, które już znacie, oraz kilka ekscytujących nowości, gotowych na Wasze kubki smakowe.
Aby doświadczyć tej niepowtarzalnej przygody kulinarnej, konieczna jest rezerwacja stolika. Zapewniamy, że warto – wystarczy zadzwonić pod numer 510270501 i zarezerwować miejsce dla siebie i swoich bliskich. Rezerwacja wymaga przedpłaty za pomocą BLIK, dzięki czemu wszystko będzie gotowe na Wasze przybycie.
Czas rezerwacji to aż 3 godziny. 🙂
 
Ale to nie wszystko! Wasze opinie mają dla nas ogromne znaczenie. Pizza, która zdobędzie najwięcej pozytywnych recenzji od zadowolonych klientów na Google, zostanie uhonorowana miejscem w naszym letnim menu. To wyjątkowa szansa, aby Wasz ulubiony smak został z nami na dłużej.
Dodatkowo, wśród wszystkich, którzy zostawią swoją opinię, wylosujemy jedną szczęśliwą osobę, która otrzyma od nas nagrodę-niespodziankę lub specjalny rabat. To nasz sposób, aby podziękować Wam za wspólne tworzenie historii „Na Cyplu”.
 
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by cieszyć się najlepszą pizzą w mieście i być częścią naszej pizzowej społeczności. Spotkajmy się w Restauracji Na Cyplu – gdzie pizza łączy ludzi, a każdy kęs to nowa historia. Do zobaczenia na Festiwalu!